1.jpg

 

 

 

 

 

 

Alkop Sp. z o.o. powstała w sierpniu 2011 roku z połączenia sił dwóch partnerów z wieloletnim doświadczeniem w branży urządzeń biurowych. Alkop Sp. z o.o. jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów w zakresie profesjonalnego doradztwa i wdrożeń w zakresie kompleksowych rozwiązań dokumentowych oraz ofertę nowoczesnych urządzeń biurowych, a także wysokiej jakości obsługę serwisową.

 

Dzięki nam klient dobierze urządzenia do potrzeb, zoptymalizuje je i obniży koszty Jesteśmy wiarygodnym partnerem w biznesie, nasza pasja, kompetencje, stabilność i wiarygodność gwarantują sukces i bezpieczeństwo realizowanych inwestycji. Oferta nasza skierowana jest zarówno do małych jak i dużych przedsiębiorstw. Oferujemy dogodne warunki płatności, leasing, raty, dzierżawę, wypożyczenie. Jako autoryzowany partner handlowy i serwisowy Sharp Polska, Toshiba Polska, Ricoh Polska, Konica Minolta Polska i Olivetti Polska oferujemy najwyższej klasy produkty oparte o nowoczesne technologie. W ofercie posiadamy  kopiarki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, projektory multimedialne, niszczarki dokumentów, bindownice, tablice multimedialne, notebooki, klimatyzacje.

 

Prowadzimy sprzedaż materiałów eksploatacyjnych, oryginalnych oraz alternatywnych do urządzeń drukująco-kopiujących wszystkich marek oferowanych na rynku. Alkop Sp z o.o. to także profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wykonujemy remonty, naprawy, konserwacje, przeglądy okresowe oraz diagnostykę urządzeń wszystkich producentów, min.: Sharp, Toshiba, Canon, Kyocera Mita, Xerox, Ricoh, Infotec, Konica Minolta, Panasonic, Nashuatec, Lanier, Olivetti, HP, Samsung, Brother. Dysponujemy dobrze wyposażonym magazynem części zamiennych do większości urządzeń dostępnych na rynku. Szybka reakcja ze strony naszego serwisu gwarantuje naprawę sprzętu w możliwie krótkim czasie, a różnorodność umów serwisowych znacząco obniża koszty eksploatacji i pozwala planować wydatki. W przypadku dłuższej naprawy oferujemy urządzenia zastępcze dla zachowania ciągłości prac w biurze. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas celem nadrzędnym i efektem wspólnie wypracowanych rozwiązań.